logo vw skoda logo seat VW DasWeltAutoClaim editable 2 lines SC M

  Škoda – Vymeň starú za novú

  Vymeňte vaše staré vozidlo za nové a my vám k nemu dáme bonus až 1700 €.

   

  Obľúbená AKCIA je späť.

   

  Príďte na svojom starom aute, vymeňte ho za niektorý z vybraných modelov ŠKODA a získajte BONUS až do výšky 1700 €! Okrem výkupného BONUSU získate aj ďalšie benefity: kvalitné poradenstvo a služby pri výkupe vozidla a financovanie na jednotku. Vyberte si svoje nové auto zo širokej palety automobilov značky ŠKODA.

   

   

   

  Kvalitné služby a poradenstvo

  Zverte sa do rúk profesionálom – postaráme sa o predaj vášho starého automobilu na 100 %. Naši partneri vám za vaše vozidlo ponúknu reálnu výkupnú cenu a kompletné poradenstvo. Využite nadštandardné služby značky ŠKODA!

  Financovanie na 1 %

  Užívajte si svoje auto počas celej doby splácania iba za 1% z jeho ceny! Stačí si vybrať dobu splácania od 3 do 6 rokov.

  Z požadovanej akontácie vám navyše odpočítame výkupnú sumu za vaše staré vozidlo, takže k novému vozidlu stačí naozaj len krok.

  Široký výber nových vozidiel

  Vyberte si zo širokej palety nových vozidiel značky ŠKODA: čaká na vás štýlový RAPID, dynamická FABIA, odvážny RAPID SPACEBACK moderná OCTAVIA, alebo všestranný YETI. Staňte sa súčasťou rodiny ŠKODA už dnes!

  BONUS až do výšky 1700 €

  Získajte výkupný BONUS na vaše nové auto až do výšky 1700 €! Privezte nám svoje staré, vyberte si zo širokej ponuky vybraných vozidiel a my sa postaráme o všetko ostatné a ešte vás aj odmeníme BONUSOM!

   

  ŠKODA FABIA

  Má atraktívne tvary a elegantný vzhľad. Vyberte si dynamický model ŠKODA FABIA a získajte bezpečnosť a pohodlie za vynikajúcu cenu.

  Chcem vedieť viac

  ŠKODA RAPID SPACEBACK

  Dynamická silueta, množstvo priestoru – to je odvážny, moderný a dynamický RAPID SPACEBACK. Jasná voľba pre všetkých, ktorí milujú precíznosť.

  Chcem vedieť viac

  ŠKODA RAPID

  Precízny dizajn, praktické technológie a dostatok miesta pre každého! Vyberte si model ŠKODA RAPID a užite si praktické riešenia SIMPLY CLEVER.

  Chcem vedieť viac

   

  ŠKODA OCTAVIA

  Je jednoducho neporovnateľná! Rozprúdi vám krv v žilách a získa si vás svojou priestrannosťou a štýlom. ŠKODA OCTAVIA je jednoducho trieda sama o sebe!

  Chcem vedieť viac

  ŠKODA YETI

  Je štýlový a všestranný s množstvom praktických detailov, vždy pripravený na mestské dobrodružstvá. Vyberte si všestranný YETI a určite neoľutujete!

  Chcem vedieť viac

   

  Pre viac informácií kontaktujte našich predajcov:

  Vranov – 057/44 247 45, 0907 888 108, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
  Humenné – 057/772 30 32, 0904 311 111, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
  Michalovce- 056/68 70 222, 0903 565 894, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
  Bardejov – 054/472 84 56, 0903 470 470, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
  Stropkov – 054/742 26 50, 0903 745 745, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

  .
  Š-AUTOSERVIS © 2017

  Created by Grafitek.sk s.r.o.