SEAT – Nový SEAT IBIZA

Zažite mestské dobrodružstvá s novým modelom SEAT Ibiza.

 

DIZAJN

Zažite mestské dobrodružstvá s novým modelom SEAT Ibiza. Ponúka vám totiž všetko, čo pre jazdu v meste potrebujete. Aerodynamické a účinné tvary, ktoré vám umožnia jazdiť rýchlejšie a ďalej - s nižšou spotrebou paliva. Zároveň vám ponúka lepšiu bezpečnosť a stabilitu pre väčší pocit istoty. Vďaka širokej ponuke možností nového modelu SEAT Ibiza sa budete cítiť jedinečne každý deň. Vďaka trojrozmernému dizajnovému programu a skvelej technike vyzerá nový SEAT Ibiza dynamicky, aj keď stojí na červenej. Zažite s ním nové dobrodružstvá.

Ibiza1

 

 

TECHNOLÓGIE

Nie je dôvod na to, aby ste čakali na zajtrajšok. Všetko, čo potrebujete, je tu. Váš nový SEAT Ibiza s 8" (20,3 cm) displejom disponuje najmodernejšími technológiami SEAT, aby vám zjednodušil váš všedný deň. Ak to nie je jednoduché, nie je to mobilné. Svoj smartfón položte do priehradky pre indukčné nabíjanie v modeli SEAT Ibiza a nabíjajte ho bez použitia kábla. Integrovaný zosilňovač GSM antény optimalizuje intenzitu príjmu.

Ibiza2

 

 

BEZPEČNOSŤ

Uvoľnite sa. Pretože SEAT Ibiza ponúka vám a vášmu životnému štýlu bezpečnosť. Vďaka tomu sa skutočne môžete uvoľniť a koncentrovať na dôležité veci. Napríklad na potešenie z jazdy. Adaptívny tempomat ACC reguluje rýchlosť vozidla podľa aktuálnej premávky, Front assist udržiava bezpečný odstup od vozidla pred vami a systém rozpoznania únavy vodiča vás upozorní na to, že by ste si mali urobiť prestávku.

Ak by sa kolízii nedalo vyhnúť, inteligentná kontrola airbagov v modeli SEAT Ibiza reaguje primerane danej situácii. Vodiča a spolujazdca chránia predné a bočné airbagy.

Nová generácia elektronickej kontroly stability (ESC) reaguje presne tak, ako hovorí nadpis. Klzký povrch cesty a zimné podmienky zvládne jednoducho bez problémov.

S modelom SEAT Ibiza sa pri stúpaní v meste rozbehnete veľmi jednoducho aj bez použitia ručnej brzdy. Aby ste mohli pokračovať v objavovaní mesta.

Ibiza3

 

 

PRÍSLUŠENSTVO

Niekedy musíte byť v živote príkladom. Udávať tón, sprostredkovať motto. Nezáleží na tom, či tak urobíte extravagantným oblečením alebo novou farbou vlasov. Vďaka širokej ponuke možností nového modelu SEAT Ibiza sa budete cítiť jedinečne každý deň.

Ibiza4

 

 

Viac informácií o novej Ibize nájdete TU

 

CENNÍK

Prezrite si ponuku motorov, výbav, technických informácií, cien ale aj ďalších informácií o novej Ibize v priloženom CENNÍKU.

 

 

Pre viac informácií kontaktujte našich predajcov SEAT:

Vranov – 057/488 17 30, 0903 627 147, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Humenné – 057/775 03 53, 0903 407 843, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.