ŠKODA - Výhodné financovanie

Vyberte si z našich výhodných finančných produktov alebo si jednoducho prenajmite auto a jazdite bez starostí.

 

Túžite po novom aute, ale nemáte dostatočné finančné prostriedky? Alebo ich máte, no nechcete jednorazovo investovať do obstarania vozidla? S financovaním vozidiel ŠKODA vám veľmi radi pomôžeme. Spoľahnite sa na originálne financovanie ŠKODA Financie od Volkswagen Financial Services! Kto iný by vám mohol ponúknuť výhodnejšie financovanie ako my?

Financovaniu našich vozidiel rozumieme najlepšie, a preto vám aj ponúkneme najvýhodnejšie podmienky. Navyše všetko prispôsobíme presne podľa vašim požiadaviek a možností. Záleží len na vás: rozhodnite sa pre počiatočnú akontáciu, určite si mesačné splátky a dĺžku zmluvy.

 

Výhody nášho financovania

Ak sa rozhodnete svoje nové auto financovať prostredníctvom našich služieb, okrem výhodných podmienok získate aj rad ďalších výhod:

  • Flexibilný úver na dobu 6 až 72 mesiacov sa prispôsobí presne podľa vašich možností
  • Poistenie v jednom balíku s financovaním - v splátke máte výhodné zákonné a havarijné poistenie
  • Všetko vybavíte priamo u predajcu
  • Poistenie finančnej straty pri krádeži alebo totálnej škode automaticky v splátkach - vrátime vám 100% ceny vozidla
  • Garantovaná výška splátok
  • Ako náš klient máte k dispozícii právneho asistenta
  • Úver môžete kedykoľvek splatiť

 

Financovanie na jednotku

Predstavujeme vám novinku v ponuke financovania vozidiel ŠKODA - financovanie na jednotku. Dovoľte si nové auto s našim financovaním iba za 1% z jeho ceny mesačne a bez navýšenia. Zaplatíte tak iba skutočnú cenu vozidla, žiadne úroky.

 

Financovanie na tretiny

Vopred uhradíte iba dohodnutú časť obstarávacej ceny, jednu tretinu. Pri splatnosti nasledujúcich častí - vždy po roku - sa môžete rozhodnúť pre rozloženie zvyšnej časti do pravidelných mesačných splátok. Počas trvania zmluvy platíte iba poistenie v pravidelných mesačných splátkach, neplatíte žiadne úroky.

 

Financovanie na štvrtiny

Vopred uhradíte iba dohodnutú časť obstarávacej ceny, jednu štvrtinu. Pri splatnosti nasledujúcich častí - vždy po roku - sa môžete rozhodnúť pre rozloženie zvyšnej časti do pravidelných mesačných splátok. Počas trvania zmluvy platíte iba poistenie v pravidelných mesačných splátkach, neplatíte žiadne úroky.

 

Poistenie

V rámci značkového poistenia vám ponúkame jedinečný balík, ktorý kryje všetky riziká spojené s prevádzkou vášho vozidla a platí na území celej Európy.

Stačí jedna zmluva, jedna platba mesačne spolu s úverovou alebo lízingovou splátkou a ste dokonale chránený.

 

Dlhodobý prenájom

Užívajte si každý deň bezstarostné cestovanie s dlhodobým prenájmom auta ŠKODA Bez Starostí. Mesačne platíte stále rovnakú sumu, v ktorej máte prenájom auta s kompletným poistením, servisnými úkonmi, sezónne pneumatiky vrátane ich prezutia a uskladnenia. Vy len tankujete a o všetko ostatné sa postaráme my. Jazdíte stále v novom a jedinou vašou starosťou zostáva vybrať si, akú vôňu si dáte do auta.

 

Priamo v autosalóne tak vybavíte všetko: vyberiete si vozidlo, podľa svojich možností určíte výšku vopred uhradenej časti kúpnej ceny vozidla (akontácia), dobu splácania, podpíšete úverovú zmluvu a vozidlo poistíte.

Šetríme tak váš čas aj vaše peniaze.

Tieto finančné produkty poskytujeme vo forme ŠKODA Kredit určenom pre podnikateľov alebo ako ŠKODA Úver - spotrebiteľský úver pre súkromné osoby.

 

Pre viac informácií kontaktujte našich predajcov:

Vranov – 057/44 247 45, 0904 461 575, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Humenné – 057/772 30 32, 0904 311 111, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Michalovce- 056/68 70 222, 0903 565 894, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Bardejov – 054/472 84 56, 0903 470 470, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Stropkov – 054/742 26 50, 0903 745 745, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.