ŠKODA - Zimný SUV bonus

VYUŽITE BONUS NA SKLADOVÉ VOZIDLÁ MODELOV KAROQ A KODIAQ

 

Zdolajte zimu s SUV modelmi ŠKODA KAROQ a ŠKODA KODIAQ, aj s pohonom 4x4 a teraz so zimnými kompletmi zadarmo k vybraným skladovým modelom.

Alebo sa rozhodnite pre akčné SUV modely v edícii LIVE a získajte bonus až do 2 530 €.

Nielen, že sú ihneď k odberu, pribalili sme aj širokú ponuku benefitov, ktorá presvedčí aj tých najzarytejších skeptikov.

karoq style

ŠKODA KAROQ

Zabudnite na prekážky s úžasne všestranným SUV, ktoré dokonale zapadne do mesta a nadchne vás pri výletoch za zážitkami.

Vyberte si z ponuky

karoq live

ŠKODA KAROQ LIVE

KAROQ si svojou robustnosťou a sviežim výzorom získal veľké množstvo fanúšikov. Vo výbave LIVE teraz k nemu navyše získate množstvo komfortných výbavových prvkov, bez toho aby ste ich doplácali.

Vyberte si z ponuky

karoq style

ŠKODA KODIAQ

Ohromujúci dizajn exteriéru je rovnako robustný a zároveň krásny. Interiér ponúka množstvo funkcií, veľkorysý priestor a neporovnateľný komfort.

Vyberte si z ponuky

karoq live

ŠKODA KODIAQ LIVE

Dynamická elegancia, obrovský batožinový priestor a až sedem sedadiel robia z modelu KODIAQ dokonalé spoločenské auto. S výbavou LIVE si ho teraz užijete ešte viac.

Vyberte si z ponuky

ČO TERAZ ZÍSKATE

vyhoda1

Užívajte si svoje nové auto ešte dlhšie! Vďaka predĺženej záruke máte istotu, že vám na vozidle nevzniknú žiadne nepredvídané náklady spojené s opravou a záručné opravy počas tejto doby vyriešia naši servisní partneri.

vyhoda1

Jazdite na svojom novom aute celú zimu bezpečne aj vďaka sade kvalitných zimných kompletných kolies, ktorú vám pridáme grátis. Zima už klope na dvere, tak dlho neváhajte.

vyhoda1

Získajte nové auto ešte výhodnejšie. Vďaka štedrej cenovej výhode odľahčíte v čase predvianočného rozruchu aj rodinný rozpočet. S naším financovaním získate navyše špičkové asistenčné služby.

VYBERTE SI Z VOZIDIEL IHNEĎ K ODBERU

 

 

Pre viac informácií kontaktujte našich predajcov Škoda.

Vranov – 057/44 247 45, 0904 461 575, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Humenné – 057/772 30 32, 0904 311 111, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Michalovce- 056/68 70 222, 0903 627 155, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Bardejov – 054/472 84 56, 0903 470 470, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Stropkov – 054/742 26 50, 0903 745 745, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.