VW - Nový T-Cross

V každom smere výnimočný.

 

T Cross 4 1

 

Flexibilné SUV, ktoré sa prispôsobí každému vášmu želaniu.

Nový model T-Cross je dokonalé viacúčelové vozidlo: Očarí vás nielen svojím výrazným a dynamickým dizajnom, ale aj svojou flexibilnosťou. Vďaka jeho mnohým možnostiam usporiadania vám ponúka viac priestoru pre spontánne výjazdy, dlhšie cesty alebo rozmanitosti všedného dňa.

Všedný deň môže byť taký špeciálny.Mimoriadne talentovaný: Nový T-Cross Style je funkčné a všestranné vozidlo. Vďaka dizajnu crossover automobilu, mnohým možnostiam usporiadania a vysokej úrovni praktického využitia predstavuje dokonalé spojenie variabilnosti a kompaktnosti. V skratke: Hodí sa takmer na každé dobrodružstvo.

 

Exteriér

Sebavedomý vzhľad a dizajn kompaktného crossoveru.

Nový T-Cross spája urbánny charakter s funkčným dizajnom: Dlhá kapota motora a široká maska chladiča mu dodávajú výrazný vzhľad. So svojou priliehavou karosériou vyniká toto viacúčelové vozidlo všade: v meste, v každodennom živote a v teréne.

Udávajte nové štandardy s dizajnom modelu T-Cross: Bočná línia prechádzajúca od kapoty motora až po zadné svetlá, ostrejšie rysy karosérie a vyššia svetlá výška formujú progresívne línie a mužne pôsobiacemu SUV dodávajú jedinečný a dynamický vzhľad.

Jeho off-road charakter ďalej zintenzívňujú prelisy na kapote motora, vďaka ktorým pôsobí ešte silnejším a dlhším dojmom. Vyššia poloha sedenia, charakteristická pre vozidlá SUV, vám okamžite sprostredkuje pocit, že ste nad vecou. A vďaka plochým líniám okien máte počas jazdy o všetkom prehľad.

Tešte sa na moderný dizajn a kvalitné spracovanie vášho modelu T-Cross. Čierny plastový kryt podbehov kolies a bočných prahov dotvára svieži vzhľad vozidla. Mimochodom to platí aj pre zadné partie modelu T-Cross - zadná časť s výrazným svetelným pásom a koncovými svetlami určite zanechá trvalý dojem.

 

T Cross 1 1

 

Interiér

Taký individuálny ako váš vkus.

Máte radi, keď má vaše vozidlo určitú úroveň exkluzívnosti, no pritom prezentuje váš osobný štýl? Potom budete absolútne nadšený sériovým interiérom a možnosťami individualizácie nového modelu T-Cross: Pri dekoračných obkladoch máte na výber tri balíky rôznych dizajnov. Zvoľte si svojho favorita a dodajte interiéru T-Cross viac osobného štýlu a výrazu vďaka rôznym farebným odtieňom strednej časti a vnútornej strany bokov poťahov sedadiel, dekórom a krytu stredovej konzoly.

Okrem širokej palety možností individualizácie vám T-Cross ponúka vysokú úroveň komfortu: Výbava T-Cross a Life disponujú pohodlnými a kvalitnými sedadlami. V modeli T-Cross Style sa vpredu posadíte do športových komfortných sedadiel.

Vďaka nepriamemu ambientnému osvetleniu pre výbavu Style a na želanie aj pre T-Cross Life sa viac nemusíte vzdať príjemnej atmosféry v interiéri vozidla. Ambientné osvetlenie vytvára v modeli T-Cross decentné svetelné akcenty, ktoré sú mimoriadne príjemné práve pri nočných jazdách alebo pri dlhých jazdách v tme a vytvárajú veľmi štýlovú scénu.

 

T Cross 5 1

 

Svetlá

Zreteľné argumenty. Už na prvý pohľad.

Jazdíte vpredu ako žiarivý príklad: T-Cross je štandardne vybavený halogénovými svetlometmi a denným LED svietením v prednom nárazníku. Pre výbavu Life si môžete objednať LED svetlomety so svetelnou grafikou, ktorá je charakteristická pre model T-Cross. V modeli T-Cross Style sú súčasťou sériovej výbavy. LED svetlomety, v ktorých je integrované denné LED svietenie, sú charakteristické veľkým svetelným objemom a farbou svetla podobnou dennému. Pri zlých poveternostných podmienkach dodatočne zlepšujú váš výhľad.

Štandardne dodávané zadné LED svetlá priťahujú na seba pozornosť - hlavne pri modeli T-Cross Style, ktorý je dodatočne vybavený bočnými obrysovými svetlami.

Reflektory na zadných dverách spojené svetelným pásom zabezpečia nepriame osvetlenie a dokonale dotvárajú koncepciu svetiel.

 

Dizajnový balík „Energetic Orange“

Dotvorte si interiér podľa vášho vlastného vkusu.

Milujete farby, ktoré sršia energiou? Potom je voliteľný dizajnový balík "Energetic Orange" pre vás ten správny: Stredná časť a vnútorné boky sedadiel sú čalúnené v prevedení "Orange" a "Ceramic" - mladistvá a moderná kombinácia farebných odtieňov. Dekór "Transition" s 3D dizajnom v oranžovom "Energetic" a sivom prevedení predstavuje tiež absolútnu dizajnovú špecialitu. Dokonale s ním ladí kryt stredovej konzoly a spona na volante v prevedení "Energetic Orange" a tónované sklá vzadu. 17-palcové disky z ľahkej zliatiny "Manila" pre T-Cross Life a 18-palcové disky "Köln" v prevedení "Hot Orange" pre T-Cross Style vydarene dotvárajú farebný vzhľad vozidla spolu s oranžovými krytmi vonkajších spätných zrkadiel v prevedení "Energetic Orange".

 

Dizajnový balík „Black“

Vyberte si vlastný vzhľad interiéru.

S týmto voliteľným dizajnovým balíkom trafíte presne do čierneho: Stredná časť a vnútorné boky sedadiel sú čalúnené v titánovo čiernom prevedení a interiéru dodávajú nádych mužnosti. Presne na to je vytvorený dekór v priestorovom dizajne "Transition" vo vysokolesklom čiernom a sivom prevedení a kryt stredovej konzoly vo vysokolesklom čiernom prevedení. Dokonale sa k tomu hodia čierne kryty vonkajších spätných zrkadiel a tónované okná vzadu. Tento balík dotvárajú 17-palcové čierne disky z ľahkej zliatiny "Manila" pre T-Cross Life a rovnako čierne 18-palcové disky "Köln" určené pre výbavu Style.

 

Dizajnový balík „Bambus Garden“

Chcete interiér podľa vlastného vkusu? Nech sa páči.

V prírode je ukrytá sila. Ak je to vaše motto, potom vám odporúčame voliteľný dizajnový balík "Bambus Garden Green". Stredná časť a vnútorné boky sú čalúnené kombináciou tyrkysovej, oranžovej a platinovo sivej farby. Dekór "Transition" s priestorovým dizajnom vo vysokolesklom čiernom a sivom prevedení vytvára v interiéri prirodzenú atmosféru, ktorú dotvára kryt stredovej konzoly vo vysokolesklom čiernom prevedení a tónované sklá vzadu. K tomu kryty vonkajších spätných zrkadiel v prevedení "Bambus Garden", 17-palcové disky "Manila" pre T-Cross Life a 18-palcové disky "Köln" pri modeli T-Cross Style v zelenom a čiernom prevedení "Bambus Garden" a každá jazda vo vašom vozidle T-Cross sa zmení na zážitok pre všetky zmysly.

Vhodný pre tých, ktorí sa neprispôsobujú.Prispôsobte si nový T-Cross podľa vašich predstáv a vyberte si z výbav Life a Style. Bez ohľadu na to, ako sa rozhodnete, kvalita a komfort výbav budú zodpovedať vaším požiadavkám.

 

Zadné sedadlá

Zostaňte flexibilný aj na cestách.

Nákupné tašky, objemná športová výbava alebo veľká batožina - zadné sedadlá a batožinový priestor modelu T-Cross ponúkajú dostatok úložného priestoru. A tiež vysokú mieru flexibility: Variabilná zadná lavica sa dá prispôsobiť podľa vašich želaní. Či už ju posuniete úplne dopredu, sklopíte operadlá a vytvoríte rovnú ložnú plochu alebo ich sklopíte asymetricky. Záleží len od vás. Vďaka priestorovej koncepcii zadných sedadiel získate viac pohodlia, pretože väčší priestor v oblasti nôh poskytne hlavne vyšším cestujúcim viac voľného priestoru.

 

Predné sedadlá

Komfort, ako ho milujete.

Predné sedadlá prinášajú hneď niekoľko predností v oblasti komfortu: pri výbave Life je operadlo sedadla spolujazdca na želanie úplne sklopné. Vytvorí tak priestor - hlavne, keď častejšie prevážate dlhé a kompaktné predmety.

O všetkom máte prehľad a všetko máte pod kontrolou: Vyššia poloha sedenia zabezpečí väčší komfort počas cestovania, ale aj pri nastupovaní a vystupovaní. Okrem toho vám poskytuje skvelý výhľad na cestu.

S voliteľnou bedrovou opierkou jazdíte mimoriadne šetrne k vašej chrbtici. Počas jazdy uvoľňuje chrbát a prispieva k optimálnemu držaniu tela. Takže, ak ste na dlhej ceste, bedrová opierka uvoľní vašu chrbticu a chrbtové svaly. Šetri váš chrbát.

 

Priestor

Väčší priestor pre vašu flexibilnosť.

Interiér modelu T-Cross môžete všestranne využiť a variabilne prispôsobiť: Okrem posuvnej a delenej zadnej lavici, ktorá ponúka dostatok odkladacieho priestoru, vám interiér sprostredkuje príjemný pocit slobody, vďaka vyššej polohe sedenia. Aj batožinový priestor s objemom až 455 litrov je pozoruhodný. Ak by vám to nestačilo, môžete si výškovo a pozdĺžne nastaviť lakťovú opierku. Rovnako inteligentne prepracovaná je aj koncepcia odkladacích priestorov: Palubná doska ponúka tiež praktické odkladacie priestory ako napr. držiaky na nápoje a priehradku na uloženie mobilného telefónu v stredovej konzole, odkladacie priehradky nájdete aj v stredovej konzole a v čalúnení dverí. Pod sedadlom spolujazdca sa nachádza zásuvka, kde si môžete odložiť napríklad servisnú knižku. Priestor pre jedlo na cestu a všetko, čo potrebujete mať poruke ponúkajú vrecká na zadnej strane operadiel predných sedadiel a veľká schránka v stredovej opierke vpredu.

 

T Cross 3 1

 

Active Info Display

Vidíte len tie informácie, ktoré chcete vidieť.

S novým voliteľným digitálnym prístrojovým panelom Active Info Display si užijete výhody združeného prístroja na 10,25-palcovom (26 cm) TFT farebnom displeji s vysokým rozlíšením. Okrem väčšej hustoty pixelov, intenzívnejších farieb a jasu, ale aj vyššiemu kontrastu vám ponúka možnosť voľby rôznych informačných profilov. Na displeji združeného prístroja si, okrem klasických údajov, ako sú otáčkomer, tachometer a počítadlo kilometrov, môžete nechať zobraziť ďalšie údaje.

Údaje, ktoré chcete vidieť si zvolíte prostredníctvom multifunkčného volantu a systému infotainment. Podľa potreby môžete na displeji zobraziť detailné informácie o jazde, nechať si na celom displeji zobraziť navigačnú mapu alebo pridať optické zobrazenie vašich asistenčných systémov. Namiesto osvedčených klasických okrúhlych prístrojov si môžete na celej ploche displeja zobraziť názov piesne z MP3 prehrávača, ktorú práve počúvate alebo kontakt, s ktorým práve telefonujete. Alebo si zvolíte kombinované zobrazenie, napríklad navigačnej mapy a ukazovateľov médií.

Prostredníctvom systému infotainment si môžete nakonfigurovať, uložiť a cez multifunkčný volant vybrať až tri profily. Okrem toho máte k dispozícii aj klasický profil. Ako obvykle sa tu zobrazí prístrojový panel s rýchlomerom a otáčkomerom.

Emócie vo vysokom rozlíšení.Či už potrebujete aktuálne dopravné informácie pri jazde, pomocou navigácie chcete dosiahnuť váš cieľ alebo len chcete počúvať vašu vlastnú hudbu – T-Cross vám ponúka rôzne možnosti pohodlného a jednoduchého použitia modernej techniky.

 

Rádio a navigácia

Vysoká úroveň zábavy a navigačného systému.

Sú pre vás rádio a spoľahlivá navigácia absolútnou nutnosťou? Dobre. Rádiá a navigačné systémy v modeli T-Cross vás na cestách bavia farebným dotykovým displejom, až šiestimi reproduktormi a rôznymi možnosťami pripojenia. Navigačný systém "Discover Media" vás nadchne svojím 20,3 cm (8") veľkým displejom a intuitívnou navigáciou - ktorú môžete doplniť o informácie v reálnom čase pomocou užitočných online služieb systému Car-Net.

Vybočte z radu, nie z jazdného pruhu.Asistenčné systémy v modeli T-Cross prispievajú k väčšiemu komfortu jazdy a podporujú vás v tom, aby ste kritické situácie zvládli alebo sa im úplne vyhli. Aj keď túto technológiu vždy nepostrehnete, je príjemné vedieť, že ju máte k dispozícii.

Ceny a výbavy nájdete TU

 

Pre viac informácií môžete kontaktovať našich predajcov:

Humenné – 057/775 03 52, 0903 445 263,Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Vranov – 057/488 17 30, 0918 248 959,Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.