Polo - akciový balík PLUS

Volkswagen Polo vám teraz ušetrí až 1 500 €.

 

Ponuka, ktorá sa neodmieta? Polo, ktoré sa neodmieta! Polo Trendline, Comfortline alebo Highline bude vaše teraz aj s bohatou výbavou v akciovom balíku PLUS so zľavou do 800 € a bonusom 700 €. Na vašom novom aute ušetríte až 1 500 €. Navyše, teraz máte aj možnosť financovania s 0 % úrokom.

 

Sériová výbava

+ klimatizácia + systém núdzového brzdenia Front Assist + asistent rozpoznávania kolízie s chodcom Pedestrian Recognition + Bluetooth handsfree mobilné pripojenie

800 € + 700 € = 1 500 €

 

Akciový balík PLUS

+ parkovacie senzory vpredu a vzadu + vyhrievané predné sedadlá + adaptívny tempomat + 6 reproduktorov vpredu a vzadu + 8" farebný dotykový displej + slot na SD kartu a USB

 

» Skladové vozidlá Polo

» Všetko o modeli Polo

 

Innovation bonus v hodnote 700 € platí pre všetky modely Polo. Súčet benefitov za Innovation bonus (700 €) a zľavu na balík PLUS (800 €) predstavuje balík benefitov v hodnote 1 500 €, ktorý platí pri kúpe modelu Volkswagen Polo vo výbave Highline. Hodnota akciového balíka PLUS sa líši v závislosti od výbavy. Spotreba paliva v l/100 km: 3,8 - 4,9 (kombinovaná), emisie CO₂ v g/km: 99 - 112 (kombinované). Triedy energetickej efektivity: A - B. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách, ich špecifikácii, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Fotografie sú ilustračné. Ponuka platí do 31. 8. 2019. Inzercia obsahuje reklamu na produkty "Financovanie Profi Kredit" a "Financovanie 1,99 %" od spoločnosti VOLKSWAGEN Finančné služby Slovensko s.r.o.

Príklad financovania od spoločnosti VOLKSWAGEN Finančné služby Slovensko s.r.o. má informatívny a názorný charakter a nie je právne záväzný. Nejde o verejný prísľub ani ponuku spotrebiteľského úveru a je určený výlučne pre právnické osoby a fyzické osoby - podnikateľov. Konkrétna ponuka závisí od posúdenia schopnosti klienta splácať ním zvolený finančný produkt a klientom predložených podklad u autorizovaných partnerov - finančných sprostredkovateľov spoločnosti VOLKSWAGEN Finančné služby Slovensko s.r.o.. Ponuku na mieru vám vypracuje každý autorizovaný predajca značky Volkswagen. V prípade záujmu o ponuku pre fyzické osoby bez prideleného IČO, prosím, kontaktujte ktoréhokoľvek autorizovaného predajcu značky Volkswagen.