VW - T-Roc a T-Cross Bonus 2020

SUVerénna ponuka, ktorú neprehliadnete.

 

 

T-Roc s bonusom 1 000 € už od 16 590 €.
T-Cross s bonusom 600 € už od 14 990 €.

 

  • Výhodné Financovanie 0,0 % s úrokom 0 %
  • Bohatá sériová výbava
  • Výkonné a úsporné motory TSI a TDI
  • Moderné asistenčné systémy
  • Bohaté možnosti individualizácie

 

Využite možnosť bezúročného financovania bez poplatkov cez Volkswagen Financial Services a nenechajte si ujsť SUVerénnu ponuku na modely T-Roc a T-Cross. Objednajte sa na skúšobnú jazdu a spoznajte svoje budúce auto hneď teraz. Poponáhľajte sa, ponuka platí len do 31. 5. 2020.

 

 

Uvedené ceny pri modeloch T-Roc a T-Cross predstavujú ceny po odrátaní individuálneho bonusu. Spotreba paliva v l/100 km: 5,4 - 8,5 (kombinovaná), emisie CO₂ v g/km: 140 - 192 (kombinované). Všetky uvedené ceny sú ceny odporúčané pre klienta v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách, ich špecifikácii, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Ponuka platí do 31. 5. 2020.

Inzercia obsahuje reklamu na produkt "Financovanie 0,0 %" od spoločnosti VOLKSWAGEN Finančné služby Slovensko s.r.o. Produkt "Financovanie 0,0 %" platí na vybrané modely Volkswagen po splnení vopred stanovených podmienok na poskytnutie tohto produktu. Fotografie sú ilustračné.