• Volkswagen
 • SEAT
 • ŠKODA
 • Volkswagen úžitkové vozidlá
 • Das Welt Auto

Akcie servisu Volkswagen

VW - Originálne diely, Ekonomicky výhodné diely

Aby to bol vždy váš Volkswagen.

 

Jazda autom je dnes prirodzenou súčasťou nášho života. Pre zachovanie bezpečnosti a spoľahlivosti vozidla je nevyhnutná pravidelná údržba. Aby hodnota vášho vozidla zostala zachovaná, je v tomto prípade najlepším riešením rozhodnúť sa pre Originál.

 

Originálne diely Volkswagen®.

Váš Volkswagen je tvorený veľkým počtom Originálnych dielov, ktoré sa každodenným používaním vozidla prirodzene opotrebovávajú. Okrem toho sa nikto z nás niekedy nevyhne nečakaným situáciám na cestách. Ak treba na vašom aute niečo vymeniť alebo opraviť, mali by ste sa vždy rozhodnúť pre Originálne diely Volkswagen®.

Originálne diely sú navrhnuté výrobcom priamo pre daný typ vozidla, v potrebnej rozmerovej presnosti a dodržaním správneho technologického postupu. Navyše sú starostlivo a dlhodobo testované. Na Originálne diely poskytujeme záruku 24 mesiacov odo dňa predaja alebo montáže v autorizovanom servise. Ich vysoká kvalita znamená aj dlhší interval výmeny dielov, a tak z dlhodobého hľadiska šetríte aj nemalé finančné prostriedky.

Výhody Originálnych dielov Volkswagen®:

 • majú špičkovú kvalitu
 • sú maximálne spoľahlivé
 • 100% funkčné a bezpečné
 • majú dlhú životnosť
 • sú identické s pôvodnými dielmi v novom vozidle
 • perfektne sedia a tým skracujú dobu montáže
 • sú pravidelne inovované
 • prechádzajú náročnými testami podľa noriem Volkswagen

 

Originálne výmenné diely Volkswagen®.

Originálne výmenné diely sú výhodnou alternatívou k Originálnym dielom bez toho, aby ste sa museli vzdať kvality Volkswagen, na ktorú ste zvyknutý. Vymontované diely sú detailne rozobrané, vyčistené, premerané a opotrebované časti sú nahradené novými. Takto upravené diely podľa špecifikácií sériovej výroby môžu byť až o polovicu lacnejšie a vyhovujú rovnako vysokým požiadavkám kvality ako Originálne diely, preto je aj záruka na tieto diely identická. A okrem toho sú aj ekologické - takouto recykláciou sa šetria cenné prírodné zdroje a energia.

 

Ekonomicky výhodné diely Volkswagen®.

Tieto diely boli vyvinuté špeciálne pre opravy vozidiel starších ako päť rokov, aby náklady na údržbu a opravy zodpovedali časovej hodnote týchto vozidiel. V záujme dosiahnutia tohto cieľa sú modifikované ich konštrukčné vlastnosti, použité zodpovedajúce materiály a znížený počet variantov. Bezpečnosť a funkčnosť však zostáva zachovaná. Takýmto spôsobom je možné realizovať výrazné cenové zvýhodnenia, pričom cena takýchto dielov môže byť v priemere až o 25% nižšia.

 

Atraktívne balíky služieb.

Originálne, kvalitné a zároveň cenovo výhodné - také sú Ekonomické balíky Volkswagen, ktoré zahŕňajú Ekonomicky výhodné diely Volkswagen vyrobené z vysoko kvalitných materiálov v kombinácii so 100-percentnými servisnými službami Volkswagen. S odbornými znalosťami nášho autorizovaného servisu Volkswagen zachováme vašu mobilitu a postaráme sa o bezpečnosť vás i vašich spolujazdcov.

Informujte sa na ceny zvýhodnených Ekonomických balíkov u svojho najbližšieho autorizovaného » servisného partnera Volkswagen.

 

» Originálne a Ekonomické diely (PDF)

 

Pre viac informácií o kontaktujte našich servisných pracovníkov:

Š-AUTOSERVIS Vranov, s.r.o., prevádzka Mierová 99,

Humenné Servis: 057/775 03 42, 0902 311 111, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Sklad ND: 057/772 30 30, 0903 44 77 99, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.