• Volkswagen
  • SEAT
  • ŠKODA
  • Volkswagen úžitkové vozidlá
  • Das Welt Auto

Akcie servisu ŠKODA

Opravy preliačin bez lakovania

Opravy preliačin bez lakovania

Zastihli aj Vaše mesto alebo obec búrky s krupobitím a odniesla si to karoséria Vášho vozidla?

Našli ste si na vozidle preliačinu bez poškodenia laku? Ponúkame Vám šetrnú metódu OPRAVY PRELIAČIN KAROSÉRIE BEZ LAKOVANIA.

Originálny lak zostáva zachovaný, vyhnete sa rozdielom vo farbe a štruktúre laku a korózia nemá žiadnu šancu. Čas opravy sa skracuje, čím sa znižujú aj náklady na opravu v porovnaní s lakovaním vozidla. Dosiahnutý výsledok je opticky veľmi dobrý a vozidlo získa svoju krásu do značnej miery naspäť.

 

oprava

 

Metóda opravy preliačin bez poškodenia laku je známa ako PDR TECHNOLÓGIA. Deformácie sú vyrovnávané pomocou dvoch techník:

  • vytlačením - teda postupným kontrolovaným tlakom náradia na poškodené miesto zospodu
  • vytiahnutím - takzvanou ťahovou technikou.

 

oprava1
oprava2
oprava3

 

Do nášho servisu sa môžete objednať aj ONLINE!

 

Všetky ďalšie informácie Vám radi poskytnú naši servisní poradcovia:

Vranov - 0917 505 058, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Humenné - 0902 311 111, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Michalovce – 903 656 169, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Bardejov - 0907 333 477, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Stropkov - 0903 635 865, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.