• Volkswagen
  • SEAT
  • ŠKODA
  • Volkswagen úžitkové vozidlá
  • Das Welt Auto

Poistenie vozidiel

Poistenie vozidiel

Poistenie vozidiel

 

Zabezpečíme poistenie vášho vozidla a pripravíme dobré poistenie za najnižšiu cenu na poistnom trhu, pretože spolupracujeme s množstvom poisťovní.

Portfólio Respect Slovakia tvorí najmä POISTENIE VOZIDIEL tj. povinné zmluvné poistenie (PZP), havarijné poistenie (HP), asistenčné služby, poistenie čelného skla a v prípade ďalších požiadaviek na poistenie nájdeme pre našich klientov to najvhodnejšie riešenie. Vybavíme administratívu, zelené karty a prípadne likvidáciu poistných udalostí!

 

Povinné zmluvné poistenie

Či už potrebujete PZP pre osobné vozidlo, úžitkové vozidlo, motocykel, alebo iné, určite hľadáte lacné a spoľahlivé poistenie zodpovednosti z prevádzky vozidla. Odporúčame aj pripoistenie čelného skla, pretože práve ono patrí medzi najviac ohrozené časti vozidla.

 

Havarijné poistenie

Ochráňte si svoje investície, ktoré ste vložili do svojho vozidla/vozidiel. Štatistiky tvrdia, že denne dochádza až k 200 dopravným nehodám, preto je dôležité správne zostavenie práve Havarijného poistenia. U nás sa ho snažíme nastaviť tak, aby sme pre vaše vozidlo/vozidlá vybrali na celom poistnom trhu ten najlepší pomer medzi cenou a kvalitou služieb vybranej poisťovne pri riešení škôd. Samozrejmosťou je zabezpečenie administratívy.

 

Asistenčné služby

Garancia pomoci motoristom v núdzi. Náš špecialista pre poistenie vozidiel má dlhoročné skúsenosti s množstvom poistných udalostí klientov a preto vám vieme odporučiť asistenčné služby, ktoré vás nenechajú v núdzi a zabezpečia pomoc v prípade nehody, poruchy vozidla, defektu pneumatiky, pri nedostatku paliva, či pri vybití batérie. Pomôžeme vám s výberom poistenia asistenčných služieb.

 

Poistenie čelného skla

Doteraz neexistovala na slovenskom poistnom trhu poisťovňa, ktorá by bola ochotná pristúpiť a zrealizovať samostatné poistenie čelného skla vozidla. V súčasnosti však už poisťovne škody na čelnom skle kryjú v základnom havarijnom poistení (so základnou spoluúčasťou) a vo vybraných poisťovniach sa dá pripoistiť škoda na čelnom skle so zníženou alebo nulovou spoluúčasťou.

 

Respect Slovakia preferuje spoluprácu so zmluvnými poisťovňami Allianz Slovenská poisťovňa, Kooperatíva, Komunálna poisťovňa, Generali poisťovňa, Uniqua (v prípade požiadavky, príp. ponuky lepšieho produktu aj ostatné poisťovne na území SR). Snahou je nájsť najlepšiu cenu pri dodržaní kvality poistenia. Po uzatvorení poistenia preberáme trvalú starostlivosť o jeho udržiavanie a podieľame sa na pomoci a riešení pri likvidácii poistných udalostí v našom servise.

 

V prípade záujmu sa na nás obráťte: Ing. Ladislav Belej mobil: 0910 873 523 Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.