Vaše parkovisko

Mega Menu Link
Account options
My AccountMy OrdersSupport
Connect with us

Kto sme

Naša spoločnosť Š-AUTOSERVIS pôsobí na východe Slovenska už vyše 30 rokov. Začínali sme v roku 1991 s autoservisom a predajom áut značky Škoda v Stropkove. V nasledujúcich rokoch sme vybudovali pobočky autoservisov v ďalších štyroch mestách, rozšírili sme služby o predaj vozidiel značky Seat a Volkswagen, predaj jazdených vozidiel a máme tiež stanicu STK, EK a KO.

V nastolenom trende plánujeme pokračovať. Rozširujeme a budujeme nové priestory  a investujeme do najnovších technológií, aby sme našim zákazníkom mohli poskytovať špičkové služby rýchlo a s maximálnym komfortom.

"Tak, ako sa menili modely značiek a technológie vo vozidlách, tak sme sa v čase menili aj my. Investovali sme, vzdelávali, rozvíjali sa. Neustále inovujeme, čo je základný predpoklad, aby boli naše prevádzky konkurencieschopné."

Ján Holub

zakladateľ a konateľ spoločnosti

Prečo si vybrať Š-AUTOSERVIS?

Ponúkame komplexnú starostlivosť

Služby naších pobočiek Š-AUTOSERVIS zahŕňajú predaj a servis nových vozidiel Škoda, VOLKSWAGEN a SEAT, predaj jazdených vozidiel, servis všetkých značiek vozidiel, pneuservis, odťahovú službu, non-stop mobil službu, predaj originálnych náhradných dielov a príslušenstva, autoumývareň a autopožičovňu. Okrem toho tiež prevádzkujeme  stanicu STK, EK a KO, takže o zákazníka je postarené komplexne “pod jendou strechou”.

Poskytujeme služby s pridanou hodnotou

Máme podpísané zmluvy s väčšinou poisťovní, vykonávame bezobhliadkový servis, spolupracujeme zo všetkými relevantnými operatívnymi leasingovými spoločnosťami, poskytujeme služby pneuservisu pre fleetových partnerov. V rámci nášho rodinného zoskupenia firiem vynakladáme maximálnu snahu o univerzálnosť služieb.

Poznáme svojich zákazníkov

Vieme, aké skupiny zákazníkov oslovujeme a čo im máme ponúknuť. Vysoké percento zákazníkov tvoria lojálni opakovaní klienti, ktorí nám dôverujú. Máme prepojené sklady, vďaka čomu dokážeme uspokojiť požiadavky, ktoré sa menia podľa aktuálnej situácie. Vieme odhadnúť potreby klientov a vytvoriť im vozidlo alebo servisnú službu presne podľa ich potrieb.

Kráčame s dobou

V roku 2023 sme absolvovali digitálny audit, na základe ktorého budeme investovať do digitalizácie firmy. V priebehu dvoch rokov chceme nastaviť fungovanie firmy tak, aby sme dokázali ešte viac identifikovať potreby a požiadavky našich klientov, personalizovať ponuky a v rámci firmy zefektívniť interné procesy.

Sme dobrí zamestnávatelia

Zoskupenie firiem, ktoré sme vybudovali, dáva stabilnú prácu viac ako 150 zamestnancom, čo je v našom regióne výnimočné. Veľa našich zamestnancov u nás pracuje už mnoho rokov. Stále sa snažíme o rodinný a ľudský prístup k zamestnancom. Vďaka tomu sa môžu cítiť pohodlnejšie, žiť vo vyváženom pomere medzi prácou a súkromím, či pracovať v príjemnejšom prostredí. 

Sieť pobočiek Š-autoservis

Humenné ● Vranov nad Topľou ● Michalovce ● Bardejov ● Stropkov

Spoločnosť Š-AUTOSERVIS pôsobí a trhu od roku 1991. Sieť servisov a predajní motorových vozidiel má v súčasnoti 7 prevádzok v 5 mestách na východnom Slovensku. Sme spoľahlivým partnerom importérov automobilov Škoda, SEAT a VOLKSWAGEN, ako aj poisťovní, bánk a leasingových spoločností.
Š - AUTOSERVIS Vranov, s.r.o. 
Požiarnická 5, 
091 01 Stropkov

IČO: 36455385
DIČ: 2020003062
IČ DPH : SK2020003062
OR OS PREŠOV, 
oddiel: Sro, vložka č. 11158/P
Š - AUTOSERVIS Bardejov, s.r.o.
Priemyselná 20, 
085 01 Bardejov

IČO: 36468142
DIČ: 2020027713
IČ DPH: SK2020027713
OR OS PREŠOV, 
oddiel: Sro, vložka č. 12329/P
© 2024 © Š-AUTOSERVIS Vranov, s.r.o. Všetky práva vyhradené.
crosschevron-downcheckmark-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram