Vaše parkovisko

Mega Menu Link
Account options
My AccountMy OrdersSupport
Connect with us

Čo Vám môže prevádzka Das WeltAuto ponúknuť ?

Vážení zákazníci,
z dôvodu sťahovania predaja jazdených vozidiel Das WeltAuto do nových priestorov v Humennom, je predaj vozidiel dočasne pozastavený v Michalovciach.
O otvorení novej prevádzky Vás budeme informovať.
Za pochopenie ďakujeme.

Das WeltAuto je medzinárodne registrovaná značka pre obchod s jazdenými vozidlami od všetkých výrobcov. Vozidlá, ktoré ponúkame pod značkou Das WeltAuto sú dôkladne preverené, servisované, nedostatky odstránené. Nerobíme, čo sa týka dôslednej technickej či optickej kontroly, kompromisy.

PONUKA JAZDENÝCH VOZIDIEL

Prečo si vybrať z ponuky Das WeltAuto?

Garancia na jazdené vozidlo

Pri kúpe vozidla označeného ako Das WeltAuto vám predajca spolu s vozidlom odovzdá Preukaz služieb Das WeltAuto. Preukaz služieb slúži ako certifikát istoty, v ktorom je uvedený rozsah Garancie na jazdené vozidlo v prípade jeho opravy. Preukaz služieb vás chráni až po dobu 12 mesiacov od kúpy vozidla.

Technické preverenie vozidla

Každé vozidlo je dôkladne prekontrolované. Dôraz sa kladie na jeho optický i technický stav. Vozidlá kúpené pod značkou Das WeltAuto (predtým Weltauto) si vďaka zabehnutým procesom v našich servisoch, kvalite i transparentnosti získali dôveru tisícov zákazníkov nielen na Slovensku ale aj v zahraničí.

Profesionálna optická príprava vozidla

Vaše auto bude vyzerať pekne aj zvonku. Pri príprave vozidiel je použitá profesionálna autokozmetika. Ošetrený je exteriér i interiér vozidla. Kúpa vozidla je emocionálnou záležitosťou, preto je každé vozidlo kvalitne umyté a ošetrené.

Garancia výmeny

Pri kúpe jazdeného vozidla označeného ako Das WeltAuto Vám spravíme nezáväznú ponuku na výkup vášho starého vozidla. Nemusíte sa už starať o jeho prípadnú opravu a predaj. Podmienkou však je dokladovanie pôvodu vozidla.

Skúšobná jazda

Využite možnosť skúšobnej jazdy. Pre predajcov značky Das WeltAuto je samozrejmosťou, radi vám ju ponúknu. Vyskúšaním vozidla pred samotnou kúpou viete porovnať a oceniť prednosti vozidla, pre ktoré sa rozhodujete.

Garancia vrátenia

Ak po kúpe nadobudnete dojem, že vaša voľba nebola správna, máte počas jedného týždňa od dodania vozidla, dodané vozidlo vymeniť za iné vozidlo rovnakej alebo vyššej ceny. Náklady na odhlásenie a prihlásenie príslušného vozidla znáša kupujúci. Vymieňané vrátené vozidlo musí zodpovedať stavu v akom bolo kupujúcemu dodané. Zohľadnené bude jeho prirodzené opotrebenie v závislosti od počtu najazdených kilometrov od dňa prevzatia kupujúcim. Za každý odjazdený kilometer je kupujúci povinný zaplatiť 0,70 €/km, minimálne však 99 €.

Financovanie / poistenie

Naši predajcovia vám radi odpovedia nielen na otázky týkajúce sa značky Das WeltAuto, ale ochotne vám vysvetlia možnosti financovania vybratého jazdeného vozidla. Vypracujú vám tak návrhy financovania vozidla ako aj jeho poistenia. V spolupráci s produktmi spoločnosti VOLKSWAGEN FINANČNÉ SLUŽBY majú naši predajcovia pre vás vždy to správne riešenie.

Originálne príslušenstvo

Jazdené vozidlá bývajú často rozdielne vybavené. Predajca vám ochotne objedná príslušenstvo podľa vášho želania. Určite oceníte kvalitu a funkcionalitu práve originálneho príslušenstva.
Pri kúpe vozidla pod značkou Das WeltAuto, obdrží zákazník Preukaz služieb, v ktorom je presne popísaný rozsah a podmienky 12 mesačnej garancie poskytovanej na daný automobil. Vozidlá sú pred samotným predajom dôkladne preverené, vyskúšané a samozrejme profesionálne pripravené.

Garancia mobility

V prípade výskytu poškodenia, na ktoré sa vzťahuje garancia, vám po dohode predajca po dobu trvania opravy poskytne náhradný automobil za finančne zvýhodnených a predajcom špecifikovaných podmienok. Aby ste zostali i v ťažkých chvíľach mobilný, ponúka predajca kupujúcemu garanciu mobility, ktorá zahŕňa finančne zvýhodnené služby: pomoc na mieste, odtiahnutie vozidla, vrátenie opraveného vozidla, zabezpečenie náhradného vozidla.

Čo Vám môže michalovská prevádzka Das WeltAuto ponúknuť ?

  • Pobočka Das WeltAuto otvorená Š-Autoservisom sa nachádza v moderných priestoroch Š-AUTOSERVIS – náš personál Vás privíta v štýlovom priestore showroomu, kde sa môžete dozvedieť všetko, čo Vás bude zaujímať o Vami vybranom modely automobilu. Vozidlá sú vystavené na priestrannej ploche, s pevným povrchom. Budete mať dostatok času a miesta na vyskúšanie vozidla, o ktoré budete mať záujem. Skúšobná jazda je samozrejmosť.

  • Vyškolený personál  prevádzky Das WeltAuto Š-AUTOSERVIS sa pravidelne zúčastňuje na školeniach usporadúvaných našimi partnermi

  • Možnosť výkupu vášho starého vozidla

KONTAKT

Ing. Pavel Juríček

0903 821 901
E  juricek@s-autoservis.sk

Spoločnosť Š-AUTOSERVIS pôsobí a trhu od roku 1991. Sieť servisov a predajní motorových vozidiel má v súčasnoti 7 prevádzok v 5 mestách na východnom Slovensku. Sme spoľahlivým partnerom importérov automobilov Škoda, SEAT a VOLKSWAGEN, ako aj poisťovní, bánk a leasingových spoločností.
Š - AUTOSERVIS Vranov, s.r.o. 
Požiarnická 5, 
091 01 Stropkov

IČO: 36455385
DIČ: 2020003062
IČ DPH : SK2020003062
OR OS PREŠOV, 
oddiel: Sro, vložka č. 11158/P
Š - AUTOSERVIS Bardejov, s.r.o.
Priemyselná 20, 
085 01 Bardejov

IČO: 36468142
DIČ: 2020027713
IČ DPH: SK2020027713
OR OS PREŠOV, 
oddiel: Sro, vložka č. 12329/P
© 2024 © Š-AUTOSERVIS Vranov, s.r.o. Všetky práva vyhradené.
crosschevron-downcheckmark-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram