• Volkswagen
  • SEAT
  • ŠKODA
  • Volkswagen úžitkové vozidlá
  • Das Welt Auto

Čo je nové v Š-AUTOSERVIS ?

AUTOSALÓN VOLKSWAGEN V HUMENNOM PO REKONŠTRUKCII

vw he 1Na začiatku roka 2013 sme začali s rekonštrukciou autosalónu Volkswagen v Humennom, práce boli úspešne ukončené v máji 2013. Zväčšili sme celkovú plochu na 436 m2, vymenili podlahové krytiny, zakúpili nový nábytok a vytvorili novú informačnú a čakaciu zónu pre zákazníkov. Rozšírili sme tiež priestory príjmu opráv a oddelili odovzdávací priestor. Na predajnej ploche 367 m2 vam ponukame atraktivne modely značky Volkswagen. Kolektív našich predajcov Volkswagen vás srdečne pozýva na návštevu zrekonštruovaného autosalónu a na skúšobné jazdy na svetovom aute roka, či na ktoromkoľvek inom modeli Volkswagen. Veríme, že sa vám v našich nových priestoroch bude páčiť a budete odchádzať spokojní.

VYNOVENÝ AUTOSALÓN ŠKODA V HUMENNOM

skoda he 1Naša spoločnosť začala v jari 2014 kompletnú rekonštrukciu autosalónu ŠKODA v Humennom s cieľom zväčšiť a zatraktívniť priestory predaja pre svojich zákazníkov. Došlo k výmene podlahových krytín, nábytku, vybavenia, identifikácie značky ŠKODA a k rozšíreniu výstavnej plochy na spolu 340 m2.  Výstavba autosalónu prebehla v rámci projektu modernizácie showroomov značky ŠKODA a zohľadňuje kritéria nového dizajnového konceptu mladoboleslavskej značky. Po takmer 4 mesiacoch boli práce ukončené a svojich zákazníkov sme v auguste 2014 privítali vo svojich vynovených priestoroch.

BARDEJOVSKÝ AUTOSALÓN ŠKODA PREŠIEL REKONŠTRUKCIOU

skoda bj 1S plánovanou rekonštrukciou našich autosalónov ŠKODA sme začali v Humennom a ako druhá bola na rade prevádzka v Bardejov. Začali sme v jari 2015, práce boli úspešne dokončené na začiatku júna 2015. Teda aj bardejovských zákazníkov budeme môcť v našich priestoroch uvítať v nových, väčších a modernejších priestoroch.

MICHALOVSKÝ AUTOSALÓN ŠKODA PREŠIEL REKONŠTRUKCIOU

michalovce 2016 1Od leta 2015 začala aj rekonštrukcia autosalónu v Michalovciach, kde bola vymenená dlažba, dodaný nový nábytok, upravené priestory aktívneho príjmu do servisu aj odovzdávací priestor nových vozidiel. Rekonštrukcia sa o čosi predĺžila z dôvodu čakania na dodávku CI značenia ŠKODA, takže ukončenie prác sa odsunulo na koniec roka 2015.

NOVÝ AUTOSALÓN ŠKODA VO VRANOVE

vranov 2016 1V máji 2015 spoločnosť Š-AUTOSERVIS Vranov, s.r.o. začala s výstavbou nového autosalónu značky ŠKODA v Čemernom s cieľom zväčšiť a zatraktívniť priestory predaja a servisu pre svojich zákazníkov. V decembri 2015 bola výstavba ukončená a pracovníci spoločnosti tu už na začiatku roka 2016 uvítali prvých zákazníkov.  Výstavba autosalónu prebehla v rámci projektu modernizácie showroomov značky ŠKODA a  zohľadňuje kritéria nového dizajnového konceptu mladoboleslavskej značky. Celková plocha nového autosalónu je viac ako 430 m2, ktorá zahŕňa pracoviská predaja nových vozidiel ŠKODA, servisného príjmu pre značky ŠKODA a SEAT, oblasť náhradných dielcov a príslušenstva, moderný priamy príjem do servisu so špičkovým servisným vybavením a novinkou je 3D konfigurátor, kde si môže zákazník zostaviť vozidlo podľa svojich požiadaviek a vidieť ho zo všetkých uhlov na monitore s uhlopriečkou 140 cm.  

VYNOVENÝ STROPKOVSKÝ AUTOSALÓN ŠKODA

stropkov 2016 1Spoločne s výstavbou autosalónu vo Vranove prebiehala aj rekonštrukcia prevádzky v Stropkove, ktorá bola úspešne ukončená v decembri 2015.