Vaše parkovisko

Mega Menu Link
Account options
My AccountMy OrdersSupport
Connect with us

Čo je nové v Š-AUTOSERVIS?

AUTOSALÓN VOLKSWAGEN V HUMENNOM PO REKONŠTRUKCII

Na začiatku roka 2013 sme začali s rekonštrukciou autosalónu Volkswagen v Humennom, práce boli úspešne ukončené v máji 2013. Zväčšili sme celkovú plochu na 436 m2, vymenili podlahové krytiny, zakúpili nový nábytok a vytvorili novú informačnú a čakaciu zónu pre zákazníkov. Rozšírili sme tiež priestory príjmu opráv a oddelili odovzdávací priestor. Na predajnej ploche 367 m2 vam ponukame atraktivne modely značky Volkswagen. Kolektív našich predajcov Volkswagen vás srdečne pozýva na návštevu zrekonštruovaného autosalónu a na skúšobné jazdy na svetovom aute roka, či na ktoromkoľvek inom modeli Volkswagen. Veríme, že sa vám v našich nových priestoroch bude páčiť a budete odchádzať spokojní.

Vynovený autosalón Škoda v Humennom

Naša spoločnosť začala v jari 2014 kompletnú rekonštrukciu autosalónu Škoda v Humennom s cieľom zväčšiť a zatraktívniť priestory predaja pre svojich zákazníkov. Došlo k výmene podlahových krytín, nábytku, vybavenia, identifikácie značky Škoda a k rozšíreniu výstavnej plochy na spolu 340 m2.  Výstavba autosalónu prebehla v rámci projektu modernizácie showroomov značky Škoda a zohľadňuje kritéria nového dizajnového konceptu mladoboleslavskej značky. Po takmer 4 mesiacoch boli práce ukončené a svojich zákazníkov sme v auguste 2014 privítali vo svojich vynovených priestoroch.

Bardejovský autosalón Škoda prešiel rekonštrukciou

S plánovanou rekonštrukciou našich autosalónov Škoda sme začali v Humennom a ako druhá bola na rade prevádzka v Bardejov. Začali sme v jari 2015, práce boli úspešne dokončené na začiatku júna 2015. Teda aj bardejovských zákazníkov budeme môcť v našich priestoroch uvítať v nových, väčších a modernejších priestoroch.

Michalovský autosalón Škoda prešiel rekonštrukciou

Od leta 2015 začala aj rekonštrukcia autosalónu v Michalovciach, kde bola vymenená dlažba, dodaný nový nábytok, upravené priestory aktívneho príjmu do servisu aj odovzdávací priestor nových vozidiel. Rekonštrukcia sa o čosi predĺžila z dôvodu čakania na dodávku CI značenia Škoda, takže ukončenie prác sa odsunulo na koniec roka 2015.

Nový autosalón Škoda vo Vranove

V máji 2015 spoločnosť Š-AUTOSERVIS Vranov, s.r.o. začala s výstavbou nového autosalónu značky Škoda v Čemernom s cieľom zväčšiť a zatraktívniť priestory predaja a servisu pre svojich zákazníkov. V decembri 2015 bola výstavba ukončená a pracovníci spoločnosti tu už na začiatku roka 2016 uvítali prvých zákazníkov.  Výstavba autosalónu prebehla v rámci projektu modernizácie showroomov značky Škoda a  zohľadňuje kritéria nového dizajnového konceptu mladoboleslavskej značky. Celková plocha nového autosalónu je viac ako 430 m2, ktorá zahŕňa pracoviská predaja nových vozidiel Škoda, servisného príjmu pre značky Škoda a SEAT, oblasť náhradných dielcov a príslušenstva, moderný priamy príjem do servisu so špičkovým servisným vybavením a novinkou je 3D konfigurátor, kde si môže zákazník zostaviť vozidlo podľa svojich požiadaviek a vidieť ho zo všetkých uhlov na monitore s uhlopriečkou 140 cm.

Vynovený stropkovský autosalón Škoda

Spoločne s výstavbou autosalónu vo Vranove prebiehala aj rekonštrukcia prevádzky v Stropkove, ktorá bola úspešne ukončená v decembri 2015.

Spoločnosť Š-AUTOSERVIS pôsobí a trhu od roku 1991. Sieť servisov a predajní motorových vozidiel má v súčasnoti 7 prevádzok v 5 mestách na východnom Slovensku. Sme spoľahlivým partnerom importérov automobilov Škoda, SEAT a VOLKSWAGEN, ako aj poisťovní, bánk a leasingových spoločností.
Š - AUTOSERVIS Vranov, s.r.o. 
Požiarnická 5, 
091 01 Stropkov

IČO: 36455385
DIČ: 2020003062
IČ DPH : SK2020003062
OR OS PREŠOV, 
oddiel: Sro, vložka č. 11158/P
Š - AUTOSERVIS Bardejov, s.r.o.
Priemyselná 20, 
085 01 Bardejov

IČO: 36468142
DIČ: 2020027713
IČ DPH: SK2020027713
OR OS PREŠOV, 
oddiel: Sro, vložka č. 12329/P
© 2024 © Š-AUTOSERVIS Vranov, s.r.o. Všetky práva vyhradené.
crosschevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram