• Volkswagen
  • SEAT
  • ŠKODA
  • Volkswagen úžitkové vozidlá
  • Das Welt Auto

Akcie servisu ŠKODA

ŠKODA Vám nahradí spoluúčasť

ŠKODA Vám nahradí spoluúčasť

Neodhadli ste vzdialenosť prekážky pri cúvaní alebo zvodidla počas jazdy?

Vedeli ste, že medzi najčastejšie poistné udalosti patria nárazy do stojaceho vozidla na parkovisku? S novou službou ŠKODA Spoluúčasť tieto situácie vyriešite jednoduchšie. V autorizovaných servisoch ŠKODA vám spoluúčasť z havarijného poistenia nahradia až do výšky 166€.

Zverte opravu vášho auta po poistnej udalosti autorizovanému servisu ŠKODA a získajte okrem profesionálnej starostlivosti aj unikátnu možnosť náhrady spoluúčasti. Po vyriešení poistnej udalosti vám autorizovaný servisný partner vystaví Poukaz o náhrade spoluúčasti až do výšky 166€.

Participujúci partneri

 

Výhody riešenia poistnej udalosti v autorizovaných servisoch ŠKODA: ​

  • Pri riešení poistných udalostí vám nahradíme škodu až do výšky 166€ formou poukazu
  • Poukaz môžete použiť na autorizované servisné služby, ŠKODA Originálne dielce a ŠKODA Originálne príslušenstvo podľa vášho výberu po dobu jedného roka ​
  • Pri riešení poistných udalostí máte k dispozícii náhradné vozidlo (podľa platných pravidiel pre náhradnú mobilitu

 

Výška príspevku na spoluúčasť sa odlišuje v závislosti od výšky spoluúčasti vrámci poistnej zmluvy.

Viac informácii o nahradení výšky príspevku na spoluúčasť pri oprave vášho vozidla získate u participujúcich servisných partnerov ŠKODA alebo tu: Pravidlá pre poskytnutie náhrady spoluúčasti

 

Všetky ďalšie informácie Vám radi poskytnú naši servisní poradcovia:

Vranov - 0917 505 058, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Humenné - 0902 311 111, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Michalovce – 903 656 169, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Bardejov - 0907 333 477, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Stropkov - 0903 635 865, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.