• Volkswagen
  • SEAT
  • ŠKODA
  • Volkswagen úžitkové vozidlá
  • Das Welt Auto

Akcie servisu Škoda

ŠKODA Vám nahradí spoluúčasť

Škoda Vám nahradí spoluúčasť

Vedeli ste, že medzi najčastejšie poistné udalosti patria nárazy do stojaceho vozidla na parkovisku? S novou službou Škoda Spoluúčasť tieto situácie vyriešite jednoduchšie. V autorizovaných servisoch Škoda vám spoluúčasť z havarijného poistenia nahradia až do výšky 166€.

Zverte opravu vášho auta po poistnej udalosti autorizovanému servisu Škoda a získajte okrem profesionálnej starostlivosti aj unikátnu možnosť náhrady spoluúčasti. Po vyriešení poistnej udalosti vám autorizovaný servisný partner vystaví Poukaz o náhrade spoluúčasti až do výšky 166€.

 

Výhody riešenia poistnej udalosti v autorizovaných servisoch Škoda: ​

  • Pri riešení poistných udalostí vám nahradíme škodu až do výšky 166€ formou poukazu
  • Poukaz môžete použiť na autorizované servisné služby, Škoda Originálne dielce a Škoda Originálne príslušenstvo podľa vášho výberu po dobu jedného roka
  • Pri riešení poistných udalostí máte k dispozícii náhradné vozidlo (podľa platných pravidiel pre náhradnú mobilitu

 

Výška príspevku na spoluúčasť sa odlišuje v závislosti od výšky spoluúčasti vrámci poistnej zmluvy.

Viac informácii o nahradení výšky príspevku na spoluúčasť pri oprave vášho vozidla získate u participujúcich servisných partnerov Škoda alebo tu: Zoznam participujúcich partnerov

 

Všetky ďalšie informácie Vám radi poskytnú naši servisní poradcovia:

Vranov - 0917 505 058, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Humenné - 0917 453 634, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Michalovce – 903 656 169, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Bardejov - 0907 333 477, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Stropkov - 0903 635 865, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.