Vaše parkovisko

Mega Menu Link
Account options
My AccountMy OrdersSupport
Connect with us

Škoda pneugarancia

NAJLEPŠIE PNEUMATIKY PRE VAŠE AUTO

Na tejto stránke môžete nájsť ukážku vybraného sortimentu pneumatík pre jednotlivé modely značky Škoda. Pneumatiky sa nedajú zakúpiť online, môžete si ich zakúpiť v ktoromkoľvek autorizovanom servise Škoda, ktorý Vám pomôže aj pri ich výbere. Vyberte si zo širokej ponuky pneumatík, stačí si zvoliť model auta a parametre pneumatík. Tak sa odvezte domov bezpečne a pohodlne na nových pneumatikách, ktoré pohladia dušu každého motoristu. Naviac, na každú pneumatiku zo sortimentu Škoda získavate Škoda Pneugaranciu zdarma.

Vaša bezstarostná jazda

Už sa nemusíte báť výtlkov, klincov ani obrubníkov. K pneumatikám zakúpeným u nás máte automaticky v cene výhodný program Škoda PNEUGARANCIA.

Čo je  Škoda Pneugarancia?

Ani najkvalitnejšie pneumatiky nie sú úplne odolné voči všetkým nástrahám, ktoré na vás striehnu na cestách. Či už ide o klince, ostré hrany obrubníkov, alebo o výtlky, pneumatika sa často poškodí do takej miery, že je nutné vymeniť ju za novú. Presne v takom prípade je tu pre vás program Škoda Pneugarancia – vďaka nej nemusíte siahnuť hlbšie do vrecka.

Ako získam Škoda Pneugaranciu?

Túto výhodu pri poškodení pneumatík získate automaticky pri nákupe pneumatík alebo kompletných kolies u autorizovaného partnera Škoda na Slovensku alebo na stránke eshop.skoda-auto.sk. Pneugarancia je bezplatná a poskytuje sa na obdobie 3 rokov od dátumu nákupu pneumatiky/kompletných kolies. Vodiči s platnou Doživotnou garanciou Mobility Premium môžu pri nehode využiť aj možnosť odtiahnutia k najbližšiemu autorizovanému partnerovi Škoda bezplatne.
Viac informácií

Kontakty na  našich predajcov 

Vranov n/T

Čemernianska 3

Michalovce

Močarianska 5824

Bardejov

Priemyselná 20
Spoločnosť Š-AUTOSERVIS pôsobí a trhu od roku 1991. Sieť servisov a predajní motorových vozidiel má v súčasnoti 7 prevádzok v 5 mestách na východnom Slovensku. Sme spoľahlivým partnerom importérov automobilov Škoda, SEAT a VOLKSWAGEN, ako aj poisťovní, bánk a leasingových spoločností.
Š - AUTOSERVIS Vranov, s.r.o. 
Požiarnická 5, 
091 01 Stropkov

IČO: 36455385
DIČ: 2020003062
IČ DPH : SK2020003062
OR OS PREŠOV, 
oddiel: Sro, vložka č. 11158/P
Š - AUTOSERVIS Bardejov, s.r.o.
Priemyselná 20, 
085 01 Bardejov

IČO: 36468142
DIČ: 2020027713
IČ DPH: SK2020027713
OR OS PREŠOV, 
oddiel: Sro, vložka č. 12329/P
© 2024 © Š-AUTOSERVIS Vranov, s.r.o. Všetky práva vyhradené.
crosschevron-downcheckmark-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram