• Volkswagen
  • SEAT
  • ŠKODA
  • Volkswagen úžitkové vozidlá
  • Das Welt Auto

Akcie predaja Volkswagen

VW - Podnikateľský bonus

VW - Podnikateľský bonus

Využite prvotriedne výhody pri kúpe nového firemného auta a pochváľte sa výstavným vozovým parkom. Pre podnikajúce fyzické a právnické osoby (subjekty, ktoré majú pridelené IČO) sme pripravili Podnikateľský bonus. Môžete ho využiť pri kúpe osobných vozidiel značky Volkswagen, ktoré si kúpite na účely podnikania.

 

Tiguan* s bonusom 2 000 € s DPH (*neplatí pre 4MOTION a Allspace), obľúbený Passat Variant s bonusom 3 000 € s DPH, elegantný a modernizovaný Arteon s bonusom 3 000 € s DPH, novinka Arteon Shooting Brake s bonusom 4 000 € s DPH a sebavedomý Touareg s bonusom 4 000 € s DPH.

Bonusy môžete využiť do 30. 06. 2023.

 

Príďte na testovaciu jazdu k svojmu autorizovanému predajcovi Volkswagen, ktorý vám poskytne aj ďalšie informácie, detailné podmienky našej ponuky a možnosti financovania vášho vozového parku.

 

* Podnikateľský bonus do 4 000 € platí na nové zákaznícke objednávky do výroby alebo zo skladu iba pre priameho spotrebiteľa v počte jedného vozidla na jednu fyzickú alebo právnickú osobu v jednom kalendárnom roku. Ponuku je možné uplatniť si iba u autorizovaných predajcov Volkswagen, ktorí sa zúčastňujú predmetnej akcie, a to do 30.06.2023. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkovej výbavy. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách, zľavách, ich špecifikácii, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen

 

 

Pre viac informácií môžete kontaktovať našich predajcov:

Humenné – kontakt: 0903 445 263, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Vranov n/T. – kontakt: 0918 248 959, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.