Vaše parkovisko

Mega Menu Link
Account options
My AccountMy OrdersSupport
Connect with us

Rozbité sklo? Žiadny problém

Opravy čelného skla SEAT.

Takmer neviditeľné, tak samozrejmé a napriek tomu nenahraditeľné. Čelné sklo je jednou z najdôležitejších častí vozidla. Pre bezpečnosť a funkčnosť vozidla je najlepší originál.

 

V ideálnom prípade čelné sklo vôbec nevnímate - ak je to tak, všetko je v poriadku. Ak je však potrebná výmena kvôli opotrebeniu či poškodeniu odlietajúcim kamienkom, odporúčame - tak ako vždy - aby ste si vybrali Originálne diely SEAT a opravu našimi špecialistami. Originálne náhradné diely zodpovedajú kvalite, funkčnosti a rozmerovej presnosti vášho modelu SEAT. Sú dokonale prispôsobené vášmu vozidlu.

Zmeny v geometrii a/alebo hrúbke skla môžu viesť k malým odchýlkam, čo ovplyvňuje presnosť osadenia a tým aj funkčnosť čelného skla. Dôsledkom môže byť zvýšený hluk jazdy a vetra, ako aj nefunkčnosť asistenčných systémov vodiča či funkcie vyhrievania čelného skla.

Výhody Originálneho čelného skla SEAT:

  • Vysoká optická kvalita
  • Veľmi dobrá zvuková izolácia
  • Účinná UV ochrana
  • Maximálna presnosť lícovania
  • Koordinovaná interakcia s Originálnymi stieračmi SEAT

Väčšina škôd na čelnom skle môže byť rýchlo a ekonomicky opravená pomocou živicovej výplne. A ak vaše havarijné poistenie vozidla kryje aj poškodenie čelného skla, oprava sa zvyčajne uskutočňuje bezplatne.Pre viac informácií a cenovú ponuku pre vaše vozidlo kontaktujte autorizovaného servisného partnera SEAT.

Kontakty na servisných poradcov

Vranov n/T

Čemernianska 3
Spoločnosť Š-AUTOSERVIS pôsobí a trhu od roku 1991. Sieť servisov a predajní motorových vozidiel má v súčasnoti 7 prevádzok v 5 mestách na východnom Slovensku. Sme spoľahlivým partnerom importérov automobilov Škoda, SEAT a VOLKSWAGEN, ako aj poisťovní, bánk a leasingových spoločností.
Š - AUTOSERVIS Vranov, s.r.o. 
Požiarnická 5, 
091 01 Stropkov

IČO: 36455385
DIČ: 2020003062
IČ DPH : SK2020003062
OR OS PREŠOV, 
oddiel: Sro, vložka č. 11158/P
Š - AUTOSERVIS Bardejov, s.r.o.
Priemyselná 20, 
085 01 Bardejov

IČO: 36468142
DIČ: 2020027713
IČ DPH: SK2020027713
OR OS PREŠOV, 
oddiel: Sro, vložka č. 12329/P
© 2024 © Š-AUTOSERVIS Vranov, s.r.o. Všetky práva vyhradené.
crosschevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram