• Volkswagen
  • SEAT
  • ŠKODA
  • Volkswagen úžitkové vozidlá
  • Das Welt Auto

Predaj pneumatík

Pneumatiky spájajú motorové vozidlo s vozovkou, preto je dôležité aby spĺňali niekoľko hlavných požiadaviek na kvalitu a bezpečnosť. Stav pneumatík na motorovom vozidle nikdy nezanedbávajte, pretože by ste na to mohli nepekne doplatiť.

Zimné pneumatiky sú počas obdobia zimy ako povinnosť. Práve ony sú jednou z hlavných záruk bezproblémovej prevádzky automobilu aj počas mrazivého počasia či prítomnosti snehu na cestnej vozovke. V tomto období sa vyznačujú výhodnejšími vlastnosťami ako letné gumy, lepšie držia na ceste a znižujú riziko prípadného šmyku. Nezabúdajte, že aj zákon vám ukladá povinnosť používať zimné pneumatiky, a to od polovice novembra do polovice marca, ak sa na vozovke nachádza námraza alebo sneh. Prvoradá by však mala byť prevencia pred prípadnými problémami, vaša bezpečnosť a komfort. Pred začiatkom sezóny si skontrolujte dezén zimných gúm a v prípade, že je menší ako 3 mm, vymeňte ich za nové.

Zimné pneumatiky na osobné automobily si môžete vybrať aj z našej ponuky gúm z dielne svetoznámych výrobcov.

  

V ponuke máme široký sortiment pneumatík, dodávaných priamo od výrobcov.

loga opravene

 

Náš skúsený tím je tu stále pre Vás.

Pre viac informácií kontaktujte našich predajcov náhradných dielov

Vranov n/T : tel. 0903 858 727, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Michalovce: tel. 0903 575 589, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Bardejov: tel. 0903 166 666, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Stropkov: tel. 0903 627 847, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Predaj ND: tel. 0904 629 911, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

Ďakujeme za dôveru a prajeme veľa bezpečných kilometrov.