Vaše parkovisko

Mega Menu Link
Account options
My AccountMy OrdersSupport
Connect with us

Operatívny leasing Volkswagen Lease & Drive

Na začiatku nemusíte investovať väčšiu sumu v podobe akontácie. Úspory tak môžete využiť efektívnejšie.

Mesačná splátka je počas celého zmluvného obdobia rovnaká, preto bude plánovanie nákladov hračka a neprekvapia Vás žiadne neočakávané výdaje. Pokrýva Vám napríklad registračný poplatok, poistenie, servisné prehliadky, výmenu a uskladnenie pneumatík, diaľničnú nálepku ale aj cestnú daň.

Výhody VOLKSWAGEN Lease& Drive

Sme spoľahlivý partner vašej mobility 

Mesačne dostanete len jednu faktúru. Leasingová splátka je nákladovou položkou, čiže je daňovo odpočítateľná. Keďže sa vám postaráme o vozový park a služby spojené s jeho prevádzkou, usporíte aj po mzdovej a časovej stránke. Nechajte starostlivosť o vaše autá na nás. Buďte pripravený na Vaše podnikanie. Majte vždy nové vozidlo a k tomu jedného partnera, ktorý rýchlo vyrieši prípadný výpadok mobility kvalitnou a v čase a regióne dostupnou opravou alebo aj náhradnou mobilitou.

Stále nový Volkswagen

Či už jazdíte málo, prípadne cestujete veľa a často, v oboch prípadoch nájdeme pre vás optimálny počet km. Či to bude 10 000 alebo 35 000 záleží od vás. Po skončení zmluvy sa nemusíte starať o predaj auta a vyhnete sa obavám z rizika zostatkovej hodnoty. Po dvoch, troch, alebo štyroch rokoch si môžete vybrať opäť nové auto, nasadnúť a jazdiť. Ak v auto-moto tematike nie ste doma, naši odborníci vám poradia, po ktorom vozidle siahnuť a na čo pri výbave nezabudnúť.

Využite Lease & Drive aj ako súkromná osoba

Dopredu viete s akou mesačnou splátkou máte počítať, platíte stále rovnakú sumu, v ktorej máte prenájom auta s poistením, servisnými úkonmi, sezónne pneumatiky vrátane ich prezutia a uskladnenia. Na začiatku nepotrebujete vlastné zdroje. Takto usporené peniaze tak môžete využiť na Vaše koníčky alebo dovolenku. Vyberte si čo Vám vyhovuje. Či to bude VW Golf alebo VW Passat, nemíňajte zbytočne svoj čas na administratívu spojenú s vlastníctvom vozidla. Mesačná splátka zaistí Vašu kompletnú mobilitu. Vy len jazdíte, tankujete a o všetko ostatné sa postaráme my.

Kontakty na predajcov

Humenné

Mierová 99
Ing. Ján Povrzaník

Vranov nad Topľou

Hronského 1115
Miron Blaščák
Spoločnosť Š-AUTOSERVIS pôsobí a trhu od roku 1991. Sieť servisov a predajní motorových vozidiel má v súčasnoti 7 prevádzok v 5 mestách na východnom Slovensku. Sme spoľahlivým partnerom importérov automobilov Škoda, SEAT a VOLKSWAGEN, ako aj poisťovní, bánk a leasingových spoločností.
Š - AUTOSERVIS Vranov, s.r.o. 
Požiarnická 5, 
091 01 Stropkov

IČO: 36455385
DIČ: 2020003062
IČ DPH : SK2020003062
OR OS PREŠOV, 
oddiel: Sro, vložka č. 11158/P
Š - AUTOSERVIS Bardejov, s.r.o.
Priemyselná 20, 
085 01 Bardejov

IČO: 36468142
DIČ: 2020027713
IČ DPH: SK2020027713
OR OS PREŠOV, 
oddiel: Sro, vložka č. 12329/P
© 2024 © Š-AUTOSERVIS Vranov, s.r.o. Všetky práva vyhradené.
crosschevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram