• Volkswagen
  • SEAT
  • ŠKODA
  • Volkswagen úžitkové vozidlá
  • Das Welt Auto

Akcie servisu ŠKODA

ŠKODA pneugarancia

ŠKODA pneugarancia

Vaša bezstarostná jazda.

Už sa nemusíte báť výtlkov, klincov ani obrubníkov.

K pneumatikám zakúpeným u nás máte automaticky v cene výhodný program ŠKODA PNEUGARANCIA.

 

NAJLEPŠIE PNEUMATIKY PRE VAŠE AUTO

Na ŠKODA stránke môžete nájsť ukážku vybraného sortimentu pneumatík pre jednotlivé modely značky ŠKODA.

Pneumatiky sa nedajú zakúpiť online, môžete si ich zakúpiť v ktoromkoľvek našom autorizovanom servise ŠKODA, ktorý Vám pomôže aj pri ich výbere.

Vyberte si zo širokej ponuky pneumatík, stačí si zvoliť model auta a parametre pneumatík.

Tak sa odvezte domov bezpečne a pohodlne na nových pneumatikách, ktoré pohladia dušu každého motoristu.

Naviac, na každú pneumatiku zo sortimentu ŠKODA získavate ŠKODA Pneugaranciu zdarma.

 

 

Pre viac informácií kontaktujte našich predajcov náhradných dielov a príslušenstva

Vranov n/T : tel. 0903 858 727, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Michalovce: tel. 0903 575 589, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Bardejov: tel. 0903 166 666, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Stropkov: tel. 0903 627 847, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Predaj ND: tel. 0904 629 911, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

 

Čo je ŠKODA Pneugarancia?

Ani najkvalitnejšie pneumatiky nie sú úplne odolné voči všetkým nástrahám, ktoré na vás striehnu na cestách. Či už ide o klince, ostré hrany obrubníkov, alebo o výtlky, pneumatika sa často poškodí do takej miery, že je nutné vymeniť ju za novú. Presne v takom prípade je tu pre vás program ŠKODA Pneugarancia – vďaka nej nemusíte siahnuť hlbšie do vrecka.

 

Ako získam ŠKODA Pneugaranciu?

Túto výhodu pri poškodení pneumatík získate automaticky pri nákupe pneumatík alebo kompletných kolies u autorizovaného partnera ŠKODA na Slovensku alebo na stránke eshop.skoda-auto.sk. Pneugarancia je bezplatná a poskytuje sa na obdobie 3 rokov od dátumu nákupu pneumatiky/kompletných kolies. Vodiči s platnou Doživotnou garanciou Mobility Premium môžu pri nehode využiť aj možnosť odtiahnutia k najbližšiemu autorizovanému partnerovi ŠKODA bezplatne.

 

Viac informácií